Jelonki Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Ogłoszenia administracji
Autor Wiadomość
Jelonkibędzie ponad 500 lat

król mazur

kocham mieszkańców i

mieszkamprzy Zaciszu

Jelonki to dom
w którym oddychasz pełną piersią

Wysłany: 2019-05-20, 12:35   Ogłoszenia administracji

ogłoszenie #1

Witamy!

Cześć wszystkim! Bardzo się cieszymy, że możemy wreszcie powitać was na forum. Mamy nadzieję, że Jelonki będą gościły w waszych przeglądarkach przez kolejne miesiące wspólnej zabawy.
Chcemy wam podziękować za cierpliwość, za to, że daliście nam chwilę i mimo przełożenia daty otwarcia i tak jesteście z nami! Mam nadzieję, że forum, które oddaliśmy wam do użytku jest kompletne, gdyby, jednak pojawiły się jakieś niedociągnięcia, odsyłamy was do tematu kontakt z administracją, gdzie możecie zgłosić swoje sugestie.

Z tego miejsca pragniemy również serdecznie podziękować osobie, która wykonała dla nas wygląd, mamy nadzieję, że wy również zakochaliście się w Jelonkowej szacie graficznej. Niestety była to współpraca chwilowa, a co za tym idzie poszukujemy kodera/grafika chętnego zostać z nami na stałe. Jeśli masz jakieś pojęcie jeśli chodzi o kody, umiesz robić ładne grafiki i jesteś w stanie kiedyś w przyszłości wesprzeć nas w tym względzie, zapraszamy!

Już niedługo pojawią się informacje o pierwszych eventach fabularnych, na początek chcemy jednak dać wam chwilę, żebyście oswoili się z Jelonkami.

Pozdrawiamy, Administracja

 


 
Jelonkibędzie ponad 500 lat

król mazur

kocham mieszkańców i

mieszkamprzy Zaciszu

Jelonki to dom
w którym oddychasz pełną piersią

Wysłany: 2019-05-26, 19:20   

ogłoszenie #2

nabór oraz kilka informacji

Cześć wszystkim! Przybywamy z garścią informacji oraz małym naborem. Pozwólcie, że zaczniemy od informacji.
- Wszelkie prośby związane z kodami rozwiążemy już na dniach, po prostu czekamy na naszego ratownika od kodów, który pomoże nam zwalczyć wszelkie problemy. Chyba, że ktoś z was ma wystarczającą wiedzę i zechce nas jednorazowo wspomóc to zapraszamy serdecznie na pw do dowolnego administratora.
- Przypominamy, że w pierwszy tydzień życia forum nie przedłużamy żadnych rezerwacji.
- Dalej poszukujemy kodera/grafika do stałej współpracy
- Po raz kolejny chcielibyśmy podziękować za tak liczne przybycie na Jelonki! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwe z tego powodu!

OTWIERAMY NABÓR NA MODERATORÓW!

Z związku z tak licznym przybyciem mieszkańców do Jelonek potrzebujemy pomocy. Poszukujemy trzech fajnych osób, które znajdą trochę czasu aby wspomóc nas w kwestiach czysto organizacyjnych. Znajomość panelu i innych cudów nie jest obowiązkowa (jeśli masz takie zdolności to super!) zależy nam bardziej na czasie, którym dysponujesz (oczywiście nie musisz siedzieć tutaj 24/7)
Na zgłoszenia czekamy do 29 maja do godziny 20:00. Wszelkie zgłoszenia proszę wysłać na konto Jelonki z tytułem tematu "Moderator"
Co powinno znaleźć się w ogłoszeniu?
- nick do discorda
- ile czasu możesz nam poświęcić
- jakieś specjalne umiejętności oraz to czy miałeś do czynienia z panelem
- kilka słów o sobie (mów prawdę, nie koloruj!)

Czekamy na wszystkie zgłoszenia!

Pozdrawiamy, Administracja

 


 
Jelonkibędzie ponad 500 lat

król mazur

kocham mieszkańców i

mieszkamprzy Zaciszu

Jelonki to dom
w którym oddychasz pełną piersią

Wysłany: 2019-05-28, 09:49   

ogłoszenie #3

zmiany w regulaminie

Z dniem dzisiejszym do regulaminu wszedł nowy podpunkt:
Cytat:
14. Karta postaci wrzucona z konta nieopatrzonego poprawnym loginem, czyli imieniem i nazwiskiem postaci - nie zostanie sprawdzona. Najpierw popraw swój login korzystając z tematu z zamówieniami, a dopiero później podbij kartę do sprawdzenia.

Prosimy wszystkich o poprawienie swoich loginów. Ułatwi to nam dodawanie was do grupy.Przypominamy również o naborze na moderatorów, który trwa do 29.05 do godziny 20:00. Zgłoszenia nadsyłamy na konto Jelonki.

Ponadto nadal poszukujemy kodera/grafika do stałej współpracy.

Do 31.05 nie działa u nas przedłużenie rezerwacji wyglądu, jednak, jak niektórzy już zauważyli, możliwa jest ponowna rezerwacja, gdy ta uprzednia się skończy. Kwestia ta zostanie wyregulowana niebawem, więc korzystajcie póki możecie.

Z wielką przykrością żegnamy również członka naszej ekipy, odchodzi od nas Kaja Mazur. Dziękujemy jej za współpracę i czas poświęcony na budowę Jelonek. Trzymaj się Kaja!

Pozdrawiamy, Administracja

 


 
Jelonkibędzie ponad 500 lat

król mazur

kocham mieszkańców i

mieszkamprzy Zaciszu

Jelonki to dom
w którym oddychasz pełną piersią

Wysłany: 2019-05-29, 21:17   

ogłoszenie #4

Nowe Twarze & Kolejne smaczki

Tak, to znowu my!
Zgodnie z zapowiedzią w ostatnim ogłoszeniu przybywamy przedstawić wam naszych nowych pomocników! A oto oni:
- Edward Wroński
- Urszula Wasilewska
- Lilka Stramska
- Wiktor Jaskólski
W tym miejscu chcemy podziękować wszystkim osobom, które się zgłosiły. Ilość zgłoszeń zmiotła nas z nóg! Jesteśmy wam naprawdę wdzięczni!
Na dniach zostanie również zaktualizowana rozpiska administracji, w której dowiecie się do kogo pisać bezpośrednio z danym problemem!
Mamy nadzieję, że przyjmiecie ich tak samo ciepło jak my! Liczymy na owocną współpracę i same wspaniałe chwile we wspólnym gronie!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
- Po kilku nieprzyjemnych sytuacjach postanowiliśmy uściślić nieco reguły przejmowania "przeterminowanych" wizerunków. Według poniższego zapisu wizerunek przejąć można dokładnie minutę później niż była pierworodna rezerwacja.
Nowy punkt brzmi:
Cytat:
Przejąć zarezerwowany wizerunek można po upływie 72h/24h, czyli jeśli ktoś zarezerwował wizerunek 24.05 o godzinie 19.15 jest on do przejęcia 27.05 o 19.16.


- Przejęcie wizerunku od użytkownika z zaakceptowaną kartą jest możliwy tylko wtedy kiedy owy gracz nie rozpocznie rozgrywki w ciągu 3 dni od momentu zaakceptowania przez administratora kp. Aby taki wizerunek przejąć MUSZĄ minąć trzy doby.
Oto przykład:
Karta została zaakceptowana 25 maja o godzinie 16:00 to wizerunek do przejęcia będzie 28 maja po północy.
Przypominamy, że kolor nie chroni Was przed utratą wizerunku!

INFORMACJE FABULARNE:
- Już niedługo, już za moment pojawi się informacja o pierwszym evencie w Jelonkach. Gorąco zachęcamy was do śledzenia wszelkich nowości.
- Kolejną atrakcją jest portal "e-jelonki", który już wprowadza ostatnie korekty w swojej pierwszej notce. Internetowy portal od lat cieszy się zainteresowaniem mieszkańców, gwarantujemy, że tym razem nie będzie inaczej!
- Stary Ryneczek na ul Mostowej otworzył swoje kamienice dla nowych lokatorów. Już od dzisiaj pierwsi mieszkańcy mogą cieszyć się pięknym widokiem na ryneczek, który jest kolejnym "klejnotem" miasta!
- Brak wolnych stanowisk (bez możliwości dorobienia) w takich lokalizacjach jak: Bar "Przystań", Kawiarnia "Pod wieżą" oraz w komisariacie policji w Jelonkach.
Spowodowane jest to dużą ilością chętnych, a nasze miasteczko nie jest metropolią, które może pozwolić sobie na milion policjantów itp. Ale spokojnie, w naszym mieście jak i Siedliskach jest jeszcze dużo interesów, w których mogą pracować wasze postacie.

To na tyle! Każdy dzień z wami jest dla nas niesamowitą przygoda i wielką przyjemnością! Po za tym w Jelonkach zamieszkało już 272 użytkowników! Kochani, jest to zawrotna liczba, gdyby nie wy nie było by nas!


Ściskamy was mocno!
Pozdrawiamy, Administracja

 


 
Jelonkibędzie ponad 500 lat

król mazur

kocham mieszkańców i

mieszkamprzy Zaciszu

Jelonki to dom
w którym oddychasz pełną piersią

Wysłany: 2019-06-15, 13:56   

ogłoszenie #5

ponowny nabór i zmiany w regulaminieZ dniem dzisiejszym (15.06) chcielibyśmy podziękować Kamie Stramskiej i Urszuli Wasilewskiej za wkład włożony w życie forum, ich zaangażowanie i pomoc. Niestety dziewczyny postanowiły zrezygnować z pełnienia funkcji Administratora na rzecz prywatnego życia, trzymajcie się ciepło, życzymy Wam wielu sukcesów <3 My jednak nie mamy zamiaru się poddawać i ogłaszamy nowy nabór do ekipy Jelonkowiczów! Jeśli czujesz się na siłach i chcesz pomóc w rozwoju forum z naszej perspektywy to zapraszamy śmiało!
Na zgłoszenia czekamy do 22 czerwca do godziny 20:00. Wszelkie zgłoszenia proszę wysłać na konto Jelonki z tytułem tematu "Moderator".
Co powinno znaleźć się w ogłoszeniu?
- nick do discorda
- ile czasu możesz nam poświęcić
- jakieś specjalne umiejętności, oraz to czy miałeś do czynienia z panelem
- kilka słów o sobie (mów prawdę, nie koloryzuj!)
Ponadto osoby, które brały udział w poprzednim naborze, a nie dostały się także mogą ponownie spróbować swoich sił!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

» W związku z niemiłą sytuacją która ostatnio wynikła chcielibyśmy zachęcić was do większej odpowiedzialności za swoje multikonta. Pozwalamy wam robić ich nieograniczoną ilość, wiec mamy nadzieje że wiecie z czym to się wiąże. Miejcie na względzie to, że każda z waszych postaci ma relacje z innymi użytkownikami.
W związku z tym nastąpiły pewne zmiany w regulaminie. Zostają wprowadzone z dniem dzisiejszym, prawo nie działa wstecz, jednak od tej pory dokładniej przyjrzymy się waszym multi.
Cytat:
Nie ma limitu postaci należących do jednego użytkownika, jednak przy tworzeniu kolejnego multikonta prosimy, aby każda z tych postaci była aktywna. Administracja ma prawo zabronić tworzenia kolejnego mulitkonta, gdy stwierdzi, że gracz zaniedbuje swoje poprzednie postaci. Po dezaktywacji konta na rzecz nowej postaci należy odczekać trzy dni zanim się ją stworzy. Nagminne tworzenie multikont zostanie uznane za blokowanie wizerunków, w tym przypadku administracja ma prawo zablokować graczowi możliwość tworzenia kolejnych kont. W skrajnych przypadkach grozi to ostrzeżeniem, lub w ostateczności banem.


» Doszło do nas pewne zapytanie z Waszej strony, a mianowicie o przejmowanie wątków. Ogłaszamy, że postanowiłyśmy uregulować ten zapis w regulaminie.

Cytat:
Miejsce do rozgrywki fabularnej można przejąć dopiero gdy minie 10 dni od napisania ostatniego posta, lub gdy zostanie jasno zaznaczone opuszczenie tematu poprzez dopisek z/t na końcu posta. Możliwe jest prowadzenie więcej niż jednego wątku w danym temacie, oczywiście za zgodą osób w nim przebywających.Pozdrawiamy, Administracja

 


 
Mistrz Grypan wieczności

pan waszego losu

pan waszych serc

mieszkamprzy Bagiennej

Mistrz Gry
Jestem panem wszystkiego

Wysłany: 2019-06-22, 22:07   

ogłoszenie #6

jest sprawa!

W związku z tym, że właśnie pyknął nam miesiąc, a grono Jelonków wreszcie się wyklarowało i już wiemy jakie postaci zostaną z nami na dłużej, postanowiłyśmy nagrodzić Was za to, że tworzycie to forum.

Już niebawem, bo 24.06 zostaną wam przedstawione nasze typy najlepszych rozgrywek z poszczególnych tematów
miłość
popularność
praworządność (lub jej brak)
zdrowie publiczne (i choroby psychiczne)
polityka
przedsiębiorczość
i rodzina

Jeżeli wciąż nie zapisaliście się do scenariuszy - nic straconego. Wystarczy, że wrzucicie link do gry w odpowiedni temat, a zostaniecie wciągnięci na listę.

Plebiscyt na najlepszych graczy pierwszego sezonu będzie wyglądał tak:
do 24.06 do godziny 17 wysyłacie linki do swoich gier (nieograniczona ilość, ale wybierajcie takie gry, które waszym zdaniem zasługują na miano najlepszej postaci)
24.06 pojawi się lista gier na które możecie głosować
28.06 koniec głosowania - o 20:00 poznamy wygranych, a ich nicki zostaną pokolorowane na cały miesiąc na kolor grupy Małomiasteczkowy.

Do dzieła!

Pozdrawiamy, Administracja

 


 
Jelonkibędzie ponad 500 lat

król mazur

kocham mieszkańców i

mieszkamprzy Zaciszu

Jelonki to dom
w którym oddychasz pełną piersią

Wysłany: 2019-06-25, 12:45   

ogłoszenie #7

witamy nowych członków ekipy!
/kolejne zmiany w regulaminie


W pierwszej kolejności chcemy cieplutko powitać nowych członków ekipy!
Bardzo się cieszymy, że wciąż są z nami ludzie, którzy chcą pomóc Jelonkom się rozwijać. Którzy są gotowi poświecić forum trochę więcej czasu, niż ten przeznaczony na napisanie postów.
Od dzisiaj w sprawach organizacyjnych możecie pisać również do Oliego i Anastazji. Na miejsce Justina wskoczył Boguś, jest to zmiana czysto kosmetyczna, gdyż to wciąż ta sama osoba.
Na nieobecności nadal przebywa Mateusz, więc wszelkie sprawy kierowane do niego prosimy wysyłać do innych administratorów, ponieważ nie mamy dostępu do konta Matiego.
Mamy nadzieję, że taki odświeżony skład sprawi, że forum będzie działało jeszcze sprawniej!


» Z dniem dzisiejszym wprowadzamy również kolejne zmiany w regulaminie, dotyczą one blokowania wizerunków, które niestety zauważyliśmy:

Cytat:
8. Dwukrotne wstawienie posta na dzień przed ostatecznym terminem - uznawane jest za blokowanie wizerunku. W przypadku gdy ktoś wstawi posta w 3-cim dniu od napisania karty, później dnia 10-tego i kolejnym razem dnia 10-tego - jego wizerunek trafia do obiegu. W przypadku, gdy użytkownik zaczął grę, czyli ma posta wcześniej niż 3 dni od napisania karty, dwukrotne wrzucenia posta na ostatnią chwilę traktowane jest jako blokowanie wizerunku, czyli gracz wrzuca posta dnia 10-tego i drugi raz również dnia 10-tego - jego wizerunek jest do przejęcia. Blokowanie wizerunków będzie również karane w następujący sposób - brak możliwości wzięcia nieobecności, brak możliwości rezerwowania wizerunków.

10. Nie można zgłosić 2 nieobecności pod rząd, bez napisania pomiędzy nimi przynajmniej 5 postów fabularnych w przeciągu jednego tygodnia. Posty pisane na ostatnią chwilę nie będą uznawane.


Delikatniej zmianie związanej z powyższymi punktami ulegnie również regulamin nieobecności i rezerwacji.


» Już dzisiaj w godzinach wieczornych pojawi się ankieta związana z plebiscytem na najaktywniejsze "Jelonki" - czuwajcie!Pozdrawiamy, Administracja w odświeżonym składzie ; )

 


 
Jelonkibędzie ponad 500 lat

król mazur

kocham mieszkańców i

mieszkamprzy Zaciszu

Jelonki to dom
w którym oddychasz pełną piersią

Wysłany: 2019-07-03, 13:00   

ogłoszenie #8

plebiscyt!
wyłoniliśmy najaktywniejsze "jelenie"


Cześć wszystkim!
Z lekkim poślizgiem chcę wam ogłosić wyniki plebiscytu za miesiące maj-czerwiec.
Tutaj znajdziecie swoje ulubione wątki.

W tym miesiącu, aktywne były cztery scenariusze, w których zwycięzcami zostali:
- M jak miłość: Krysia Wasilewska i Artur Krzywda
- Królowe życia: Franko Polo & Duża Krycha, czyli Franek Poniatowski i Krysia Wasilewska
- Klan: Madzia i Tadzik Wasilewscy (jako głowy rodziny Wasilewskich)
- Policjanci, policjantki: Inka Wasilewska i Gustaw Schulz.

Już dzisiaj wszyscy trafiają do specjalnej grupy Małomiasteczkowy. Gratulujemy zwycięstwa i życzymy więcej owocnych wątków!
Mam nadzieję, że w przyszłym plebiscycie uda nam się wyłonić jeszcze więcej zwycięzców, również w innych scenariuszach.
Pozdrawiamy, Administracja

 


 
Mistrz Grypan wieczności

pan waszego losu

pan waszych serc

mieszkamprzy Bagiennej

Mistrz Gry
Jestem panem wszystkiego

Wysłany: 2019-07-08, 10:42   

ogłoszenie #9

zbliża się noc kupałyChociaż Wodzianka jeszcze dogorywa, chcemy zaprosić was na kolejny event. Możecie o nim poczytać w tym temacie. Jego klimat będzie zupełnie inny - trochę bardziej magiczny i może nawet trochę mroczny.

Zachęcamy do udziału!

Pozdrawiamy, Administracja

 


 
Jelonkibędzie ponad 500 lat

król mazur

kocham mieszkańców i

mieszkamprzy Zaciszu

Jelonki to dom
w którym oddychasz pełną piersią

Wysłany: 2019-07-18, 21:22   

ogłoszenie #10

zmiany w administracjiW związku ze zmianami administracyjnymi odzywamy się do wszystkich Jelonów o pomoc - szukamy osób, które chciałyby pomóc w ogarnianiu forum. Ponieważ widzicie, że jest mały bałagan, prosimy o pomoc osoby szczególnie na to wyczulone. Do waszych zadań będzie należało: uzupełnianie spisów i robienie zamówień użytkowników.
Nasze forum ma specyficzny klimat, więc mamy nadzieję, ze zgłoszą się osoby, które szczególnie go czują - a tych mamy przecież całkiem sporo!

Na zgłoszenia czekamy na tym koncie do jutra :) #ekspresowerewolucje

Pozdrawiamy, Administracja

 


 
Jelonkibędzie ponad 500 lat

król mazur

kocham mieszkańców i

mieszkamprzy Zaciszu

Jelonki to dom
w którym oddychasz pełną piersią

Wysłany: 2019-07-19, 16:49   

ogłoszenie #11

nowe osoby w ekipie!Z dniem dzisiejszym do naszej ekipy dołączają dwie nowe osóbki! Od teraz w sprawach administracyjnych możecie kontaktować się również z Florkiem oraz Krzysiem, których serdecznie witamy w naszym gronie!
Zaktualizowana została także rozpiska podziału obowiązków administracji, którą znajdziecie w zakładce "Kontakt z administracją". W związku z odejściem Edka oraz Anastazji, którym dziękujemy za współpracę, wprowadzonych zostało kilka zmian - od teraz w sprawie nieobecności i ich przedłużania możecie kontaktować się z Olafem; w przypadku rezerwacji nie zmieniło się nic i za tę część odpowiada Lilka.

» Z dniem dzisiejszym w regulaminie pojawia się także nowy zapis dotyczący powrotu z nieobecności, zawarty w punkcie 9:
Cytat:
9. Nieobecność prosimy zgłaszać tylko w przypadku nieobecności dłuższej niż 10 dni. Na powrót do gry użytkownik ma 2 dni od zakończenia nieobecności. Jeśli po ich upływie nie napisze posta - trafia do grupy nieaktywnych.

Informacja o tym pojawiła się również w regulaminie nieobecności.


Na koniec chcemy podziękować za wszystkie zgłoszenia na pomocników, które otrzymaliśmy. Mamy nadzieję, że w odświeżonym składzie nasza praca będzie szła jeszcze sprawniej.

Pozdrawiamy, Administracja w nowym składzie <3

 


 
Jelonkibędzie ponad 500 lat

król mazur

kocham mieszkańców i

mieszkamprzy Zaciszu

Jelonki to dom
w którym oddychasz pełną piersią

Wysłany: 2019-07-22, 21:36   

ogłoszenie #12

nasz bombelek ma dwa miesiące!

Kolejny miesiąc już za nami! Może i jest nas trochę mniej, ale w żadnym wypadku nie zwalniamy tempa. Od początku istnienia forum nastukaliśmy aż 20265 postów i założyliśmy 2176 tematów.
Za tak dużą aktywność bardzo dziękujemy i mamy nadzieje, że przy następnej Jelonkowej miesięcznicy liczba zostanie potrojona!


W każdym razie - tak jak w poprzednim miesiącu organizujemy dla Was scenariuszowy plebiscyt.
Do 26.07 do godziny 17:00 możecie podsyłać swoje wątkowe zgłoszenia w poszczególnych kategoriach:
miłość
popularność
praworządność (lub jej brak)
zdrowie publiczne (i choroby psychiczne)
polityka
przedsiębiorczość
i rodzina

Już 27.07 pojawi się rozpiska gier, na które możecie oddać swój głos, zaś 31.07 o godzinie 20:00 nastąpi zakończenie głosowania i wszyscy poznamy wybranych przez użytkowników Jelonków laureatów.

Nagrodą główną w każdej kategorii jest oczywiście unikalna, Małomiasteczkowa ranga.

Jeżeli wciąż nie zapisaliście się do scenariuszy - nic straconego. Wystarczy, że podeślecie link do gry w odpowiedni temat, a zostaniecie wciągnięci na listę.

Do dzieła!
Pozdrawiamy, Administracja
ogłoszenie #13

plebiscyt


Zapraszamy do oddawania głosów na ulubieńców lipca.

Nagrodą główną w każdej kategorii jest oczywiście unikalna, Małomiasteczkowa ranga.

Jednocześnie informujemy, że wkradł się błąd w regulaminie głosowania w plebiscycie. Można oddać tylko jeden głos. Jeden gracz = jeden głos. Prosimy dostosować się do tych zaleceń, bo niestety głosy oddane z multikont będą anulowane.

Do dzieła!
Pozdrawiamy, Administracja

 


 
Jelonkibędzie ponad 500 lat

król mazur

kocham mieszkańców i

mieszkamprzy Zaciszu

Jelonki to dom
w którym oddychasz pełną piersią

Wysłany: 2019-07-31, 23:22   

ogłoszenie #14

plebiscyt!
najaktywniejsze "jelenie" lipca


Kochani!
Śpieszymy przedstawić wam wyniki lipcowego plebiscytu! Tutaj znajdziecie wybrane w ankietach wątki.

W tym miesiącu, aktywnych było pięć scenariuszów, w których zwycięzcami zostali:
- M jak miłość: Krysia Wasilewska i Artur Krzywda
- Królowe życia: Krysia Kozłowska, Zbylut Lewicki i Piotrek Luzak
- Policjanci, policjantki: Witek Kózka i Artur Krzywda
- Klan: Krzysiek, Łukasz, Piotrek oraz Sabina Luzak
- Na dobre i na złe: Dobrochna Zygler i Gośka Szawara

Wyniki te różnią się nieco od tych, które widnieją w ankietach, co wynika z odjęcia głosów oddanych z multikont. Przypominamy, iż nastąpiła mała zmiana w regulaminie oddawania głosów w ankietach, która teraz mówi, że jeden gracz = jeden głos. Dzięki temu wyklarowała się również wygrana w jednym scenariuszu, gdzie do tej pory dwie rozgrywki były na prowadzeniu.


Z dniem dzisiejszym wszyscy trafiają do specjalnej grupy Małomiasteczkowy na cały najbliższy miesiąc. Gratulujemy zwycięstwa i życzymy więcej owocnych wątków! Mamy nadzieję, że w przyszłym plebiscycie uda nam się wyłonić jeszcze więcej zwycięzców w pozostałych scenariuszach!


Pozdrawiamy, Administracja

 


 
Jelonkibędzie ponad 500 lat

król mazur

kocham mieszkańców i

mieszkamprzy Zaciszu

Jelonki to dom
w którym oddychasz pełną piersią

Wysłany: 2019-08-06, 17:27   

ogłoszenie #15

zmiany w scenariuszach


Kochani!

Dziś przychodzimy do was z małą zmianą następującą w scenariuszach. Od teraz funkcjonować będzie jeden zapis do wszystkich scenariuszy, a nie tak jak było dotychczas, gdzie mogliście zapisać się do kilku bądź jednego wybranego przez was. Dzięki temu mamy nadzieję rozruszać scenariusze trochę bardziej, szczególnie te, które nie cieszyły się do tej pory dużą popularnością.
Oczywiście postać, która przykładowo nie będzie posiadać własnego biznesu, nie będzie raczej brana pod uwagę w scenariuszu „Tygrysy Europy” lub osoby niezainteresowane polityką nie będą powiązane ze scenariuszem „Ranczo”. Wszystko będzie dopasowane do waszych postaci.Informujemy także, że już niedługo pojawią się pierwsze zadania związane ze scenariuszami, więc nie pozostaje nam nic innego niż zaprosić was do zapisywania się! Możecie zrobić to pisząc komentarz pod specjalną zakładką z listą uczestników.
Osoby już zapisane do jakiegoś scenariusza zostaną automatycznie wpisane na listę osób zapisanych. W przypadku gdy ktoś nie chce brać udziału w naszej scenariuszowej zabawie, prosimy o infomację na konto Jelonek w celu usunięcia nazwiska z listy.Pozdrawiamy, Administracja!

 


 
Jelonkibędzie ponad 500 lat

król mazur

kocham mieszkańców i

mieszkamprzy Zaciszu

Jelonki to dom
w którym oddychasz pełną piersią

Wysłany: 2019-08-13, 21:12   

ogłoszenie #16

wakacyjny nabór i rodziny fabularne


Z dniem dzisiejszym rusza nabór do Jelonkowej ekipy. Potrzebujemy osób, które pomogą nam tymczasowo podczas nieobecności kilku z nas. Wstępnie współpraca ta będzie trwała około miesiąc, do czasu aż cała nasza ekipa wróci z wakacji gotowa do dalszej pracy, ale nie oznacza to, że nie zostaniecie z nami na dłużej, jeśli się sprawdzicie <3

Potrzebujemy głównie kogoś, kto będzie w stanie zająć się organizacją eventów i fabułą, a także osoby do ogarniania spisów, zamówień czy aktualnych rezerwacji. Jedyne czego wymagamy to czas, który możecie poświęcić oraz chęć do tworzenia fabuły naszego forum. Jeśli wiesz, że w najbliższym czasie gdzieś wyjeżdżasz lub twoja dostępność będzie mocno ograniczona, niestety będziemy musieli podziękować Ci za współpracę.

Zgłoszenia przyjmujemy do 16.08 do godziny 20:00 na konto Jelonki.
Co powinno znaleźć się w twoim zgłoszeniu?
- nick do discorda (wymagane)
- ile czasu możesz nam poświęcić (szczególnie twoja dostępność w najbliższym miesiącu, ale także później)
- jakieś specjalne umiejętności oraz to czy miałeś do czynienia z panelem
- kilka słów o sobie (mów prawdę, nie koloryzuj!)Drugą rzeczą z jaką do was przychodzimy jest opis rodzin fabularnych, który stworzyliśmy. Są to te same rodziny, które do tej pory widzieliście w zakładce "ważne interesy", ale z nieco rozbudowanym opisem i wypisanymi wolnymi miejscami, które możecie przejąć.
Jeśli ktoś chce, by opis stworzonej przez niego rodziny znalazł się w tym spisie wystarczy przesłać nam na konto Jelonki niezbędne informacje (czyli te, które aktualnie widnieją w spisie: krótki opis, biznes jeśli takowy rodzina prowadzi, relacje z innymi rodzinami oraz wypisanych członków istniejących + tych poszukiwanych). Warunkiem opublikowania danej rodziny w spisie jest istnienie na forum co najmniej 3 jej członków.


Na koniec przypominamy jeszcze raz o trwającym naborze i czekamy na wasze zgłoszenia!


Pozdrawiamy, Administracja!

 


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Pogoda
Siedliska, Poland

Saphic 1.2 // Theme created by Sopel & Sklep internetowy  // modified v0.9 by warna