Jelonki Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
znów donikąd idę gdzieś
Autor Wiadomość
Kaja Duczke

20

skręcam znajomym blanty

czuję mdłości

mieszkamprzy Skrajnej

Kaja Duczke
no weapon forged against me shall prosper

Wysłany: 2019-08-13, 00:59   znów donikąd idę gdzieś

Kaja Duczke
Kaja do Jelonek przyjeżdża na każde wakacje, od brzdąca. Jest z bogatej rodziny, jej ojciec to malarz, od dwóch lat stały mieszkaniec Jelonek. Studiuje projektowanie ubrań, co daje po sobie poznać. Chętnie przyjmę tutaj osoby, które z Kajką będą łączyły takie krawieckie relacje - może coś ci uszyć, prosić o bycie modelem/ką i zrobienie jakiejś sesyjki w Jelonkowych plenerach. Lubi szastać kasą. Na pierwszy rzut oka może sprawiać wrażenie rozpieszczonego bachora, ale jest naprawdę spoko mordeczką. No chyba, że ma z kimś kosę. Zdaje sobie sprawę, że ludzie mogą spędzać z nią czas tylko dla kasy i na razie przymyka na to oko, ale planuję zrobić jej małe załamanko. Jest dość samotną i niekochaną, jej rodzice są, ale jakby ich nie było. Mogę wpędzić ją w złe towarzystwo, bo i tak już przesadza z alkoholem i narkotykami. Przyjmę wszelkich wrogów, znajomych z dzieciństwa. W sumie to chciałabym znaleźć dla Kai prawdziwego/wą przyjaciela/kę. NO I NIECH JĄ KTOŚ NAUCZY JEŹDZIĆ NA ROWERZE. Rozkochałabym w kimś Kaję, mogłoby być to i nawet nieszczęśliwe zauroczenie, dam ją wykorzystać i złamać serducho. Raczej nie jest łatwa, ale ulegnę też Jelonkowym alvarosom. Jest samotną, kreatywną duszą, która się lekko zbuntowała i przeciąga swoje dzieciństwo, bo nigdy porządnego nie miała.
rodzina

imie i nazwisko - miejsce na krótki opis relacji

pozytywne

neutralne

negatywne

Żania Zięba

17

masz fajną

duszę i dupę

mieszkamprzy Leśnej

Żania Zięba
otwórz oczy, za siebie spójrz

Wysłany: 2019-08-13, 11:04   

KOCHAM CIĘ *.*

Gabi Makowska

22

opalam się topless w ogrodzie

chcę, byś mnie szarpał całą noc

mieszkamprzy Leśnej

Gabi Makowska
ludzie stali się sztuczni jak botoks

Wysłany: 2019-08-13, 22:13   

Szyj jakieś fajne ciuchy dla Gabi *.* modelką też może być :roll:

Kaja Duczke

20

skręcam znajomym blanty

czuję mdłości

mieszkamprzy Skrajnej

Kaja Duczke
no weapon forged against me shall prosper

Wysłany: 2019-08-15, 12:38   

Żania, zostaję twoją onee-san! W sumie to obie niby mamy, a jednak nie mamy rodziców. I o ile Żania spełnia jakieś wymagania, które jej rodzice stawiają, o tyle Kaja takich wymagań nawet nie ma i żyje sobie w jakiejś bańce - myślę, że je to może połączyć, a Kaja może nawet być przeciw byciu grzeczną dziewczynką i nastawiać Żanię do buntu i tłumaczyć, jacy to rodzice są niedobrzy! Mogą sobie razem oglądać Księżniczkę Mononoke, Żania by była idealną modelką, bo ma taką ładną buźkę, jak laleczka, Kaja by ją przebierała i czesała, bo we wszystkim jest jej ślicznie! Ale jak jakiś podejrzany typ się do małolaty przyczepi, to Duczke go pogoni, bo jest starszą siostrą i tylko ona może degenerować młodą Ziębę! Relacja w stylu - nawet jak nie gadamy ze sobą dwa tygodnie, to możesz wpaść i się wyżalić albo spalić blanta i pomilczeć. Nawet nie przyjaźń, ale takie wzajemne... i feel you, bitch, come here.

Gabi, totalnie chcę! Śliczna, zgrabna i powabna, do tego artystyczna dusza. Kajka chętnie zrobi jakieś ciuszki na zamówienie, ale też się posłuży Gabi do własnych celów - czytaj: będzie szyła ciuszki do portfolio i popstryka trochę fotek do portfolio. Pewnie im się będzie dobrze współpracowało, Gabi wyjdzie ze swoją artystyczną inicjatywą i może się jakoś kreatywnie wyżyje, coby dać upust niemiłym wspomnieniom a Kaja będzie zakochana w jej smutnym spojrzeniu! Mam już nawet pomysł na sesję 8-)

Alina Kępka

22yo

gram w zespole

i myślę, że w życiu ważne są tylko chwile

mieszkamprzy Zaciszu

Alinka Kępka
znacie ewry najt?

Wysłany: 2019-08-15, 17:54   

mogę podrzucić Ci Alinkę! 8-)

Gabi Makowska

22

opalam się topless w ogrodzie

chcę, byś mnie szarpał całą noc

mieszkamprzy Leśnej

Gabi Makowska
ludzie stali się sztuczni jak botoks

Wysłany: 2019-08-15, 18:37   

Kaja Duczke napisał/a:

Gabi, totalnie chcę! Śliczna, zgrabna i powabna, do tego artystyczna dusza. Kajka chętnie zrobi jakieś ciuszki na zamówienie, ale też się posłuży Gabi do własnych celów - czytaj: będzie szyła ciuszki do portfolio i popstryka trochę fotek do portfolio. Pewnie im się będzie dobrze współpracowało, Gabi wyjdzie ze swoją artystyczną inicjatywą i może się jakoś kreatywnie wyżyje, coby dać upust niemiłym wspomnieniom a Kaja będzie zakochana w jej smutnym spojrzeniu! Mam już nawet pomysł na sesję 8-)

Oki! To niedługo możemy to rozegrać <3

Odpowiedz do tematu